TROMS KRAFTPRØVEN 2005

27.08.05


Resultatliste per klasse

Vollan 18-39  Herre| Vollan 40+ Herre| Finnsnes 18-39 Herre| Finnsnes 40+ Herre| Finnsnes 16-39 Kvinner| Vollan 18-39 Kvinner| 
Vollan 40+ Kvinner|
Resultatliste Vollan 18-39 HerreReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Holopainen,Henrik A.            Midt Troms Sykkelklubb 2:00:29 +  00:00 
 2	Alvik,Richard                   Tcyk                   2:00:30 +  00:01 
 3	Lauknes,Øyvind                  NOTEAM                 2:00:40 +  00:11 
 4	Larsen,Kris                     Midt Troms Sykkelklubb 2:01:23 +  00:54 
 5	Kristiansen,Øystein             NOTEAM                 2:01:24 +  00:55 
 6	Mølmann,Morten                  Sk Ceres               2:01:31 +  01:02 
 7	Andreassen,Håkon                Kvaløysletta Skilag    2:01:44 +  01:15 
 8	Sandsdalen,Ola                  NOTEAM                 2:02:08 +  01:39 
 9	Åsheim,Thomas                   Troms Kraft Bil        2:02:42 +  02:13 
 10	Bye,Bjørn Erik                  Tck                    2:02:50 +  02:21 
 11	Lund,Jan                        Tromsø Ck              2:02:55 +  02:26 
 12	Blix,Eirik                      NOTEAM                 2:05:01 +  04:32 
 13	Brenn,Torgeir                   Øverbygd Elektro As    2:05:03 +  04:34 
 14	Meyer,Thomas                    NOTEAM                 2:05:35 +  05:06 
 15	Davidsson,Kenneth               Bil I Nord As          2:08:56 +  08:27 
 16	Thorstensen,Lars                Tromsø Ssk             2:11:21 +  10:52 
 17	Skipenes,Gunnar                 Bardu Il               2:13:07 +  12:38 
 18	Paulsen,Britt                   Bardu Il Ssg           2:13:09 +  12:40 
 19	Jakobsen,Ronald                 Tck                    2:13:25 +  12:56 
 20	Dahlkvist,Siren                 Øverbygd Il            2:13:56 +  13:27 
 21	Tunset,Bendik                   Burfjord Il Sykkel     2:16:44 +  16:15 
 22	Andreassen,Ronny                NOTEAM                 2:19:08 +  18:39 
 23	Angelsen,Andreas                NOTEAM                 2:19:46 +  19:17 
 24	Lockertsen,Stig                 NOTEAM                 2:21:08 +  20:39 
 25	Bjørkeng,Ulrikke                Øverbygd Il            2:23:50 +  23:21 
 26	Farstad,Eirik                   Burfjord Il            2:24:45 +  24:16 
 27	Sæterbø,Bjørnar                 Midt-troms Sykkelklubb 2:26:54 +  26:25 
 28	Olsen,Knut Bjørnar              NOTEAM                 2:27:57 +  27:28 
 29	Joramo,Eli                      Midt Troms Sykkelklubb 2:28:08 +  27:39 
 30	Olsen,Ruben Bjørkli             Soil Ski Senja         2:28:37 +  28:08 
 31	Tønnessen,Carsten               Troms Kraft Bil        2:29:20 +  28:51 
 32	Ribe,Hermod                     Tromsdalen Fisk        2:30:03 +  29:34 
 33	Henriksen,Jo-Inge               NOTEAM                 2:30:06 +  29:37 
 34	Kristiansen,Ole Gunnar          Skjold Tekniske Verkst 2:31:28 +  30:59 
 35	Mortensen,Frode                 Panasonic Toyota       2:34:37 +  34:08 
 36	Gjerdrum,Flemming               Øverbygd Elektro As    2:37:00 +  36:31 
 37	Jensen,Per Ivar                 Tromsdalen Fisk        2:38:19 +  37:50 
 38	Andreassen,Rune                 Tromsdalen Fisk        2:38:21 +  37:52 
 39	Pallesen,Gunnar                 Konfliktrådet          2:41:40 +  41:11 
 40	Schneider,Eivind                NOTEAM                 2:45:00 +  44:31 
 41	Nilsen,Kristin                  Troms Kraft            2:46:43 +  46:14 
 42	Aho,Anne                        Øverbygd Elektro As    2:48:22 +  47:53 
 43	Jensen,John                     Sweco Grøner           2:50:25 +  49:56 
 44	Schneider,Arild                 NOTEAM                 2:54:49 +  54:20 
 44	Schneider,Fredrikk              Tromsø Svømmeklubb     2:54:49 +  54:20 
 46	Schäfer,Christoph               -                      3:11:35 +1:11:06 
 47	Mats Olaf Olsen,422             NOTEAM                 3:23:32 +1:23:03 
 48	Olsen,Johnny                    NOTEAM                 3:53:10 +1:52:41 
 DNF	Johansen,John Erik              NOTEAM                          
 DSQ	Åsheim,Ørjan                    Indre Balsfjord Ssl             
 DNS	Andreassen,Arne                 Tromsø Sykkelklubb              
 DNS	Bersvendsen,Geir                Datametrix                      
 DNS	Sørnes,Hallgeir                 Wurth Norge                     
 DNS	Smedsrød,Hans Kristian          Tsk                             
 DNS	Hanssen,Ivar Ryeng              Tck                             
 DNS	Kanstad,June                    Troms Kraft                     
 DNS	Myrseth,Merete                  Øverbygd Il                     
 DNS	Iversen,Per                     NOTEAM                          
 DNS	Hansen,Sigbjørn                 Inor As                         
 DNS	Jensen,Tom Roger                Siemens                         
 DNS	Masterbakk,Torstein             41104816                        
 DNS	Flægstad,Trond                  Unn                             
  
Resultatliste Vollan 40+ HerreReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Lambela,Martin                  NOTEAM                 2:01:40 +  00:00 
 2	Paul E. Kongsvold,413           Øverbygd Elektro As    2:02:07 +  00:27 
 3	Lieng,Leif-Petter               Storsteinnes /stil     2:02:09 +  00:29 
 4	Åsmo,Arvid                      Tk Bil                 2:03:47 +  02:07 
 5	Stølan,Dag                      Hærens Styrker         2:03:53 +  02:13 
 6	Allertsen,Jan                   Egen                   2:06:22 +  04:42 
 7	Hansen,Finn                     Inor As                2:07:22 +  05:42 
 8	Arnesen,Tore                    Tele Bil               2:08:39 +  06:59 
 9	Tormod Brenn,415                Øverbygd Elektro As    2:08:48 +  07:08 
 10	Jensen,Jack                     Ishavsbyen Revisjon As 2:08:56 +  07:16 
 11	Bjørklund,Harry                 Storsteinnes           2:11:19 +  09:39 
 12	Berntsen,Lars Gunnar            Tromsø Cykkelklubb     2:13:13 +  11:33 
 13	Engstad,Stein-Are               NOTEAM                 2:15:17 +  13:37 
 13	Andreassen,Sten Magne           Slettaelva             2:15:17 +  13:37 
 15	Heim,Eivind                     Storsteinnes Il        2:17:24 +  15:44 
 16	Sagerup,Inge Jan                Sif Ski                2:17:26 +  15:46 
 17	Wiik,Sigmund                    Tck                    2:19:12 +  17:32 
 18	Olsen,Sigmund                   Hamperokken Sk         2:22:47 +  21:07 
 19	Habbestad,Helge                 NOTEAM                 2:26:51 +  25:11 
 20	Paulsen,Ove                     Bardu Il Ssg           2:29:20 +  27:40 
 21	Fløyli,Johnny                   Egen                   2:31:38 +  29:58 
 22	Gamnes,Trond                    Skjold Tekniske Verkst 2:32:00 +  30:20 
 23	Rambøl,Kjell                    Ballangen Ski          2:32:36 +  30:56 
 24	Halvorsen,Per Arne              Skjold Tekniske Verkst 2:32:39 +  30:59 
 25	Andreassen,Bjørn S              NOTEAM                 2:33:41 +  32:01 
 26	Mølmann,Knut                    Sas                    2:34:44 +  33:04 
 27	Heggelund,Britt Inger           Øverbygd Elektro As    2:37:13 +  35:33 
 28	Pedersen,Ove                    Finnsnes Skiklubb      2:39:05 +  37:25 
 29	Henriksen,Sigbjørn              Øverbygd Elektro As    2:44:51 +  43:11 
 30	Aho,Torbjørn                    Øverbygd Elektro As    2:48:17 +  46:37 
 31	Asp,Arild                       Skjlod Tekniske Verkst 2:53:09 +  51:29 
 32	Langseth,Tobias                 Troms Kraft As         3:01:30 +  59:50 
 33	Henriksen,Jan Børre             NOTEAM                 3:01:31 +  59:51 
 34	Hedegaard,Leo                   Troms Kraft Bil        3:01:32 +  59:52 
 35	Benonisen,Alf-Petter            Troms Kraft Bil        3:01:34 +  59:54 
 36	Gabrielsen,Sigbjørn             NOTEAM                 3:15:58 +1:14:18 
 37	Hasvold,Per                     Unn Bil                3:51:34 +1:49:54 
 DSQ	Ukjent,Ukjent                   Tsk                    1:25:50  
 DNS	Hanssen,Arne P.                 Lkab Fritid / Boc               
 DNS	Mære,Arnfinn                    Skjold Tekniske Verkst          
 DNS	Bakkevoll,Benth                 Avinor                          
 DNS	Hanssen,Egar                    Tck                             
 DNS	Sagerup,Johnny                  Sif Ski                         
 DNS	Jakobsen,Jørn                   Sas Ski Jogg&tråkk              
 DNS	Nygård,Kåre                     Lavangen If                     
 DNS	Laakso,Martin                   Pwc                             
 DNS	Sagerup,Oddgeir                 Salangen If                     
 DNS	Hanssen,Per H.                  Yail                            
 DNS	Lambela,Petter                  Skibotn Il                      
 DNS	Dalmo,Roy                       Ubit                            
 DNS	Ofstad,Sven Roger               Hærens Styrker                  
 DNS	Flægstad,Trond                  Unn                             
 DNS	Kanstad,Willy                   NOTEAM                          
  
Resultatliste Finnsnes 18-39 HerreReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Setting,Andreas                 Tck                    4:12:52 +  00:00 
 2	Haldorsen,Ottar                 Tromsø Sykkelklubb     4:12:53 +  00:01 
 3	Danielsen,Frode Kristian        Tromsø Cykleklubb      4:13:04 +  00:12 
 3	Isaksen,Geir                    Tromsø Ck              4:13:04 +  00:12 
 3	Albrigtsen,Rune                 Tromsø Cycleklubb      4:13:04 +  00:12 
 6	Quist,David                     Team Spine             4:13:05 +  00:13 
 7	Steene,Erik                     Tromsø Ck              4:13:06 +  00:14 
 8	Nordkild,Lars-Thomas            Sweco Grøner As        4:13:07 +  00:15 
 9	Sivertsen,Jøran                 Midt Troms Sykkelklubb 4:13:15 +  00:23 
 10	Brattli,Dag                     Tromsø Ck              4:35:10 +  22:18 
 10	Horn,Kjell Harald               Finnsnes Karateklubb   4:35:10 +  22:18 
 12	Paulsen,Sven-Are                Bardu I.l Ssg          4:35:12 +  22:20 
 13	Arntzen,Espen                   Målselv Il             4:35:13 +  22:21 
 14	Olsen,Tommy                     Troms Fagprøvesenter   4:35:15 +  22:23 
 15	Gamnes,Johan-Harald             Sweco Grøner           4:35:49 +  22:57 
 16	Vonheim,Alf-Rune                Sgs                    4:46:36 +  33:44 
 17	Haug,Edgar                      -                      4:46:42 +  33:50 
 17	Eriksen,Ingemar                 Midt-troms Sykkelklubb 4:46:42 +  33:50 
 19	Moens,Jens                      NOTEAM                 4:52:21 +  39:29 
 20	Skjønsfjell,Trond Henry         Hærens Styrker         4:52:29 +  39:37 
 21	Kristoffersen,Kristoffer        Tromsø Sykkelklubb     4:55:21 +  42:29 
 22	Pettersen,Håkon                 Narvik Ck              4:56:26 +  43:34 
 23	Lilleng,Hugo                    Ytre Andørja Il        5:01:18 +  48:26 
 24	Wensel,Vidar                    NOTEAM                 5:08:38 +  55:46 
 25	Johansen,Tor-Erling             Unglyn                 5:10:40 +  57:48 
 26	Thorstensen,Kristoffer          NOTEAM                 5:16:33 +1:03:41 
 27	Songstad,Nils Thomas            NOTEAM                 5:28:55 +1:16:03 
 28	Humstad,Kurt Petter             NOTEAM                 5:33:45 +1:20:53 
 29	Larsen,Kjell Einar              Nordreisa Il           5:35:09 +1:22:17 
 30	Hagen,Tommy                     Lenvik Kommune         5:43:14 +1:30:22 
 31	Nordli,Bjørn Arve               NOTEAM                 5:43:18 +1:30:26 
 31	Arnesen,Leif Gunnar             Refa Frøystad Group As 5:43:18 +1:30:26 
 33	Spissøy,Eirik                   Nygård Jäeger Og Fisk  5:43:19 +1:30:27 
 34	Boge,Håvard                     NOTEAM                 5:43:26 +1:30:34 
 35	Joramo,Knut                     Midt Troms Sykkelklubb 5:45:59 +1:33:07 
 36	Ribe,Odd-Harald                 Coop Nord              5:48:37 +1:35:45 
 37	Velje,Jan Tore                  Midt Troms Sykkelklubb 6:18:09 +2:05:17 
 DNS	Svendsen,Arne-Markus            Dølaski                         
 DNS	Rørslett,Ingmund                Slf                             
 DNS	Bie,Morten                      Ebn/hsty                        
 DNS	Eliassen,Morten                 Troms Kraft Bil                 
 DNS	Skoglund,Odd-Inge               Tromsø Cykleklubb               
 DNS	Sollid,Snorre                   Tck                             
 DNS	Vis,Svein Arild                 Tromsø Sykkelklubb              
 DNS	Schwenke,Thomas                 Tromsø Cykleklubb               
 DNS	Ramberg,Øyvind                  G.c. Rieber                     
  
Resultatliste Finnsnes 40+ HerreReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Larsen,Roy Helge                Øverbygd Elektro As    4:08:53 +  00:00 
 2	Skjærvik,Jan-Tore               Tromsø Cykleklubb      4:08:54 +  00:01 
 3	Jensen,Kurt Jan                 Troms Kraft Bil        4:08:56 +  00:03 
 4	Nerdal,Jens-Martin              North Cape Minerals    4:08:59 +  00:06 
 5	Conradsen,Kjell                 Tromsø Ck              4:09:01 +  00:08 
 5	Sollien,Paal Arne               Harstad Cyckleklubb    4:09:01 +  00:08 
 7	Lillegård,Morgan                Tromsø Ck              4:13:20 +  04:27 
 8	Løvdal,Egil                     Lofoten Sykkelklubb    4:13:21 +  04:28 
 9	Sandvoll,Viggo                  Tromsø Cykleklubb      4:23:15 +  14:22 
 10	Abelsen,Pål                     Lofoten Sk             4:23:50 +  14:57 
 11	Edøy,Svein Are                  Tromsø Cykleklubb      4:32:54 +  24:01 
 12	Dale,Viggo Jørn                 Vadmyra Il             4:32:56 +  24:03 
 13	Lorentzen,Ove-H                 Lofoten Sk             4:33:11 +  24:18 
 14	Arntsen,Bjørn                   NOTEAM                 4:43:50 +  34:57 
 15	Klokkervoll,Fred                Tromsø Ck              4:45:09 +  36:16 
 15	Lødding,Gunnar                  Tromsø Skøyteklubb     4:45:09 +  36:16 
 17	Amundsen,Trond                  Tromsø Ck              4:45:10 +  36:17 
 18	Hultgreen,Finn Sture            Vesterålen Sykkelklubb 4:45:15 +  36:22 
 18	Wisløff,Kyrre                   Nordreisa Il           4:45:15 +  36:22 
 20	Nordnes,Randor                  Neumann Bygg As        4:45:17 +  36:24 
 21	Persen,Gøran                    Sas                    4:45:20 +  36:27 
 21	Kristoffersen,Johanes           Trafo                  4:45:20 +  36:27 
 23	Hansen,Tor                      Tele Bil               4:47:14 +  38:21 
 24	Hanssen,Stig                    It Partner             4:49:57 +  41:04 
 25	Alvær,Ove                       Vesterålen Sk          4:51:03 +  42:10 
 26	Selseng,Torleif                 Troms Kraft Bil / Stil 5:11:25 +1:02:32 
 27	Waksvik,Reidulf                 NOTEAM                 5:11:27 +1:02:34 
 28	Moe,Ole Sivert                  Ahlsell As             5:11:28 +1:02:35 
 29	Ingdal,Arild                    Hærens Styrker         5:14:06 +1:05:13 
 30	Schøning,Bjørn                  Barlindhaug Bil.       5:25:39 +1:16:46 
 31	Kristiansen,Arne Richard        Bodø Ck                5:26:34 +1:17:41 
 32	Mathisen,Nils Henry             Tromsø Kommune         5:37:42 +1:28:49 
 33	Fyhn,Jørn                       Lyngen/karnes Il       5:43:45 +1:34:52 
 34	Nordeng,Hans Verner             Midt Troms Sykkelklubb 5:43:56 +1:35:03 
 35	Eliassen,Arvid                  Eliassen Installasjon  5:53:15 +1:44:22 
 36	Normann,Jarl Andre              Lenvik Kommune         5:53:16 +1:44:23 
 37	Konradsen,Roger                 Finnsnes Idrettslag    5:53:19 +1:44:26 
 38	Nygaard,Knut A.                 G.c. Rieber            6:04:33 +1:55:40 
 39	Grønn,Oddleif                   NOTEAM                 6:09:27 +2:00:34 
 40	Søreng,Jan Harry                Midt Troms Sykkelklubb 6:18:05 +2:09:12 
 41	Larsen,Arne-Kåre                Midt Troms Skykkelklub 6:18:10 +2:09:17 
 42	Hanssen,Erling                  Rfg                    6:38:56 +2:30:03 
 DNF	Lindrupsen,John                 Troms Kraft            4:37:52  
 DNF	Johansen,Knut-Harald            Nordreisa Il           5:11:28  
 DNF	Holsbø Johansen,Ola             Troms Kraft                     
 DNF	Wang,Ove Knut                   Midt Troms Sykkelklubb          
 DNS	Rygg,Aksel                      Finnsnes Il                     
 DNS	Enoksen,Ole Jonny               Vesterålen Sykkelklubb          
 DNS	Hansen,Trond-Magne              Bardu Il                        
 DNS	Hansen,Ulf                      Lofoten Sk                      
 DNS	Nordnes,Willy                   Rye                             
  
Resultatliste Finnsnes 16-39 KvinnerReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Paulsen,Marianne                Bardu I.l Ssg          5:32:10 +  00:00 
 2	Løvås,Rita                      NOTEAM                 5:43:52 +  11:42 
 3	Nylund,Wenche                   NOTEAM                 6:18:08 +  45:58 
 4	Jansson,Elin                    Midt Troms Tindegruppe 6:18:09 +  45:59 
 5	Daleng,Elisabeth                NOTEAM                 7:15:34 +1:43:24 
 5	Gresseth,Lisa                   NOTEAM                 7:15:34 +1:43:24 
  
Resultatliste Vollan 18-39 KvinnerReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Selseng,Ann-jorun B.            Storsteinnes Il        2:07:40 +  00:00 
 2	Davidsson,Annicka               Ishavsbyen Revisjon As 2:13:12 +  05:32 
 3	Skipenes,Ellen                  Bardu Il               2:26:48 +  19:08 
 DNS	Hasvold,Hanna                   Fløya                           
  
Resultatliste Vollan 40+ KvinnerReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Blomli,Karen                    NOTEAM                 2:34:24 +  00:00 
 DSQ	Samuelsen,Line                  NOTEAM                          

27.08.05 23:00:26 eTiming versjon 1.9 Emit as
Lisensen tilhører: EMIT